top of page

Форум "Жити з Діа" 2021 пройде в онлайн форматі

Третій харківський Форум "Жити з Діа" відбудеться 13 листопада 2021 року! Цього року знову - в безпечному онлайн форматі. А тому ми запрошуємо гостей зі всієї України і інших країн!

Форум "Жити з Діа" 2021 пройде в онлайн форматі

Гасло цьогорічного Форуму: Борись за себе, підтримуй інших - приборкай діабет!

В нього ми заклали нашу власну формулу життя з діабетом. І знаєте, це працює!

Адже, якщо у тебе діабет, ніхто не потурбується за тебе краще, ніж ти сам/а. Ніхто не прослідкує краще за тебе за тим, що ти їси, які в тебе цукри після цього і яким видом спорту тобі краще займатися. То ж - борімося за себе!

Допомагати іншим - це те, на чому тримається світ. Адже люди без підтримки одне одного, просто вимруть, як динозаври. Підтримуючи по можливості друзів, знайомих і незнайомих нам людей - ми робимо краще суспільний простір, в якому живемо. І таким чином, знову ж, піклуємося про себе )

А все разом це допомагає нам приборкати діабет! Сьогодні ви комусь допомогли, завтра вас підтримають, а післязавтра всі разом підемо до МОЗ вимагати забезпечення людей з діабетом хоча б глюкометрами і тест-смужками. Ну як варіант )

Серед спікерів цього року ендокринологи, гінекологиня, психолог і психотерапевтка, діа-блогерки, а ще - представники НСЗУ, аби ми могли задати їм всі-всі питання про нові правила отримання інсулінів!

Отож, чекаємо на зустріч з вами під час Форуму - аби все те обговорити з експертами і між нами, солоденькими )

bottom of page