top of page

ПЕРШИЙ ХАРКІВСЬКИЙ ФОРУМ
“ЖИТИ З ДІА”  

офлайн-формат!

16 листопада 2019 року пройшов Перший харківський діа-форум "Жити з діа", тема якого була "Діабет і сім'я". Форум відвідали більше ніж 120 гостей - люди з діабетом та їхні родини і друзі.

 

Саме сім’я дізнається першою про поставлений діагноз, і від того, як в колі найближчих людей поставляться до цього діагнозу - часто залежить і наше ставлення до діабету, і наші можливості для його компенсації, і наші зусилля, а часто навіть і саме бажання жити з ним довго і щасливо. І для кожного з нас не секрет, що з цим - далеко не завжди все ідеально.

Програма форуму:

 

  1. Перегляд фільму про життя сім’ї хлопчика з діабетом;

  2. Панельна дискусія, за участі лікаря-ендокринолога, людини з діабетом та його родини;

  3. Майстер-класи:

  • захист своїх прав (від правозахисниці Юлії Кукліної);

  • вплив творчості на життя з діабетом (від художниці Олі Моісеєнко);

  • прийняття діабету в себе чи члена сім’ї (від психологині Міли Свєтлової);

  • підрахунок бжу та коєффіцієнтів на інсулін (від лікарки-ендокринолога Ксенії Толубаєвої);

  • гайд по найсучасніших діа-гаджетах (від лікаря Даніїла Пильова).

Всі ведучі майстер-класів - люди з діабетом
Під час майстер-класів дітки-учасники форуму провели час з нашими аніматорами і волонтерами

 


Виголошуємо подяку:
 

- Команді організаторів - тим, хто робив діа-форум, тим, завдяки кому ми змогли зібратися і так чудово поспілкуватися в колі своїх;
- Тим, хто приєднався до нас вперше, а це Дмитро Гавлицький і Богдан Бєлєзной, це саме ті хлопці, які забезпечили нам спокій і комфорт в найбільш напружені хвилини;

- Ксенії Тумановській, яка зайшла до нас випадково на хвилинку, нагодувала волонтерів мандаринами, знайшла собі роботу по підготовці форуму, виконала її на відмінно, і побігла далі:)
- Тетяні Хромовій та Ірині Цехмистро, прекрасним дівчатам-волонтеркам в Харкові, які роблять нашу волонтерську роботу в цьому місті спокійнішою і безпечнішою.
- Ведучим дитячої програми - Юлії Ватулі, тренеру з тенісу Артему Годованюку, Анні Фоменко і Ростіку! Вони зробили так, що наші малі гості провели час цікаво і з користю!

Не було б наших таких цікавих спогадів, якби ці прекрасні люди не взялися відповідати за візуальну складову Діа-Форуму! Це вони:

- Фотографка Yana Kosinova, фотограф Dmytro Nikolenko;
- Наша просто ульотна дизайнерка VLADA, яка вже не вперше прикрашає наші події і втілює наші діа-ідеї, якими б дивакуватими вони не були.

Олесь Штефчук, Mosnaya Mariya і Марко ніколи не були просто гостями. Бути з ними в одній команді - кайф, бо не страшно - вони завжди готові підставити плече підтримки. Обіймаємо вас міцно!

 

Звісно, Діа-Форум не міг бути таких кльовим і корисним без наших спікерів і ведучих майстер-класів (вони ж - частина команди організаторів, членкині і члени ГО Діа-Дзен) - Ксенія Толубаєва, Ольга Моїсеєнко, Міла Свєтлова, Юлія Кукліна и Даніїл Пильов.
 

І окрема подяка нашій улюбленій пані Викторії Мілютіній, представниці НСЗУ, яка завжди поруч і робить нашу роботу яскравою, радісною і оптимістичною. Страшенно раді такій дружбі.

Не можемо також не згадати скромних організаторок, які за три тижні до Діа-Форуму вирішили "А давайте зробимо!". Дякуємо представницям компанії Ново Нордіск Оксані Фарковець і пані Ірині - за ідеї, віру, підтримку і активну участь в організаційних питаннях. Безпосередньою організацією всього і на кожному етапі займалися ваші скромні бджілки - Альона Моїсеєва, Олена Вишня та Юлія Кукліна

bottom of page