top of page

Допомога людям з діабетом під час війни в Харківській області

Впродовж квітня 2023 року ГО «Діа-Дзен» був реалізований проєкт «Допомога людям з діабетом під час війни в Харківській області», завдяки виграній конкурсній стипендії нашою со-організаторкою Оленою Погореловою (Вишнею) від Української Волонтерської Служби. В рамках проєкту ми допомогли 31 людині сенсорами "Лібра2".

     Вільшани, Рогань, Безлюдівка, Мурафа, Ізюм, Валки – і це не повний список населених пунктів, куди було доставлено адресну допомогу сенсорами безперервного моніторингу цукру в крові, голочками, ланцетами, а також важливою інформацією про можливості медичної реформи та інструкціями з користування.
 

     60% людей з діабетом мають рівень глікованого гемоглобіну вище 7.6%, що говорить про декомпенсацію діабету, великий ризик ускладнень, про стрес і його вплив на стан здоров’я. Також ми провели анкетування реципієнтів про емоційний стан, почуття, образи, які викликає хвороба, про війну і діабет. Ось декілька влучних цитат, якими ми хочемо поділитися:
 

«Для кожного українця війна залишила свій слід, в когось - це рани на тілі, в когось - у душі. Хтось втратив своїх рідних, а хтось - сенс життя. Кожен відчув це по-своєму… Не так страшні вибухи, як звістки про вбитих, закатованих. На фоні цього постійного стресу погіршилися показники цукру, лікуємо депресію. Але нічого, тримаємося, переможемо!»
 

«Діабет під час війни напевно більш показує, як ми потребуємо один одного, людяності і взаємодопомоги».
 

«Постійний стрес, стрибки цукру, поступове вигоряння. Але віра в Перемогу, люди, які можуть допомогти - це варте подальшого життя».

звітний.png

Слідкуйте за нашою діяльністю в соцмережах:

  • Instagram
  • Facebook
  • YouTube
bottom of page