top of page

ЧЕТВЕРТИЙ ХАРКІВСЬКИЙ ФОРУМ
“ЖИТИ З ДІА”  

офлайн-формат!

12 листопада, напередодні Всесвітнього дня діабету у Львові відбувся Форум “Жити з Діа”. Ми нарахували 136 учасників і учасниць з Києва, Чернігова, Хмельницького, Івано-Франківська та різних міст і сіл Львівської й інших областей.


На форум завітали люди з діабетом, їхні родичі, лікарі, головні спеціалістки Західного міжрегіонального департаменту НСЗУ Юлія Васильців та Ірина Розлуцька, а також в.о. начальника управління охорони здоров’я Львівської міської ради Марта Матюшко.


Форум — частина роботи нашої організації по розповсюдженню найсучасніших знань про діабет, а також місце, де можна знайти розуміння, підтримку, можливості для об'єднання.


Окремою паралельною програмою на форумі була сесія для дітей і підлітків з діабетом — їм не менш, ніж дорослим, потрібні знання, підтримка та відчуття, що вони не самотні зі своїм діабетом.


Кілька сесій та спільне фото учасників форуму довелося робити в укритті - через повітряну тривогу у Львові. Та це не завадило гостям і організаторам ділитися одне з одним важливою інформацією, досвідом та теплими емоціями.


Форум, як і щороку, проходив за підтримки генерального спонсора — компанії Ново Нордіск Україна. Медіа партнер форуму - Журнал "СахарОК".
 

Як завжди, неймовірно раді зустрічам зі старими та новими друзями.
Разом - до Перемоги!

bottom of page